TOP 10 SVARBIAUSIŲ KNYGU 2021-AIS METAIS

2020-ais metais prasidėjusi (tikiuosi greit pasibaigs) pandemija sudavė didžiulį smūgį kino industrijai, tačiau kapitalizmas padarė savo ir negalėdami leisti savo filmų kino teatruose, kino studijos pradėjo vystyti savo internetines platformas (streaming service). HBO MAX, Paramount+, be abejo Netflix, Apple TV + bei kiti gigantai pradėjo leisti filmus bene iškart internete išvengiant kino teatrus.

Serialų kiekvienais metais vis daugėja ir daugėja. Net Youtube turi nuosavus serialus. Tačiau daugelis pamiršta pagrindinį informacijos šaltinį bei kūrybos būdą — KNYGAS.

Knygos yra rašomos jau kelis šimtmečius ir jų tikrai yra labai daug, tačiau kaip išsirinkti tas, kurios yra AKTUALIOS ir REIKALINGOS 2021-ais metais?

Šiame sąraše aš su Jumis dalinuosi, mano manymu, svarbiausiom ir reikalingiausiom knygos mūsų laikais.

Aš knygų NESKAITAU. Aš jų KLAUSAUSI.

Beveik visas šias knygas galite rasti Audiotekoje, o su nuolaidos kodu “vadimas” gausite VISOM audio knygom lietuvių kalba net 15% NUOLAIDĄ.

(Pirkite per naršyklę audioteka.lt, o ne aplikaciją, kad galėtumėte pritaikyti nuolaidos kodą).

TOP 10 SVARBIAUSIŲ KNYGU 2021-AIS METAIS:

 1. G. Orwell “Gyvulių ūkis” — apie komunizmą ir socializmą. Apie tai, kaip IŠ TIKRŲJŲ ten buvo VISI LYGŪS. Labai svarbi knyga mūsų laikais, kadangi yra žmonės, vis dar svaigstantys kaip “tada” buvo “gerai”. Būtina perskaityti JAUNIEMS žmonėms, kad suprastų, kas yra LYGYBĖ ir kas yra KOMUNIZMAS.
 2. N. Hill “Pergudrauti velnią” — knyga — tai pokalbis žmogaus ir velnio. Kaip šetonas manipuliuoja žmonėmis, priverčia daryti blogus dalykus, tapti priklausomais nuo narkotikų, rūkalų bei alkoholio. Būtina perskaityti ir jaunam, ir gyvenimą mačiusiam. Negalėsit atsitraukti skaitydami šią knygą.
 3. Y. N. Harari “21 pamoka XXI-am amžiui” — knyga apie praeitį ir apie ateitį. Apie tai, kas mūsų galimai laukia ateityje ir galima pamažu tam ruoštis. Knygos pabaiga — viena stipriausia kada nors mano skaitytų. Labai stipri ir svarbi knyga kiekvienam iš mūsų.
 4. G. Cardone “Jeigu Tu ne pirmas, tai tu — paskutinis” — knyga tiems, kas gyvenime prarado motyvaciją. Knyga apie tai, kaip reikia savyje atrasti ryžto ir energijos gyvenime versti kalnus. Jaunuoliams ir depresijoje sėdintiems itin svarbi knyga. Labai lengvai skaitoma.
 5. G. Keller “Vienas dalykas” — knyga apie tai, kaip susikoncentruoti ties vienu dalyku ir atlikti jį kuo įmanoma geriau. Labai svarbi ir reikalinga knyga vyrams, nes moterys moka daryti kelis dalykus vienu metu, o vyrai — deja, ne. Paaguliams ir ne tik skirta knyga padės susikoncentruoti ir išryškinti svarbius dalykus gyvenime.
 6. P. Knight “Batų vilkas” — “Nike” įkūrėjo autobiografija-memuarai. Labai stipri knyga apie tai, kaip prasidėjo pasaulinis prekės ženklas. Mane ypatingai palietė momentas kai autorius pasakojo kaip jis prarado savo sūnų. Sukrečiantis momentas knygoje. Smarkiai rekomenduoju
 7. N. Taleb “Anti trapumas” — knyga apie žmonių elgesį bei tai, kaip atlaikyti sunkiausius įvykius gyvenime pakelta nosimi. Nelengvas skaitinys, tačiau vertas kiekvieno žodžio. Gili ir prasminga knyga mūsų laikais.
 8. R. Byrne “Paslaptis” — labai kontraversiška knyga. Informaciją joje patvirtins veiksmingumu tik tie, kas ją perskaitė ir pradėjo veikti. Nuo pat mažumės rekomenduočiau visiems susipažinti su šia knyga ir pradėti praktikuoti bei veikti.
 9. R. Glover “Daugiau jokio šaunaus vyruko” — knyga skirta vyrams ir berniukams. Apie tai, kaip neretai jie elgiasi ne taip, kaip nori, o taip, kaip nori visuomenė. Tai veda iki depresijų ir net savižudybių. Labai svarbi knyga vyrams ir tėvams, auginantiems berniukus.
 10. R. Cialdini “Įtakos menas” — knyga apie tai, kaip mumis manipuliuoja prekiniai ženklai, politikai, televizija ir visi kiti. Taip pat ir apie tai, kaip mes su Jumis net nesusimąstydami manipuliuojame savo artimaisiai. Labai svarbi knyga norintiems perprasti gyvenimą.
 11. G. Clason “Turtingiausias Babilono žmogus” — knyga apie pinigus ir apie tai, kaip juos prarasti bei juos uždirbti. Itin svarbi knyga mūsų laikais, kai daugelis žmonių praranda pinigus kasdien, o kiti kraunasi turtus. Būtina suvokti kaip veikia pinigai ir kaip juos padauginti.

Labai tikiuosi Tau patiko šis rinkinukas. Kaip dovaną, noriu duoti Tau NEMOKAMAI mano rašytą audio knygą “(Ne)adekvatus aš”.

Paspausk www.vadimaszizas.lt ir atsiimk savo audio knygą visiškai nemokamai.

Pagabiai,

Vadimas Zizas

Palikau Lietuvą beieškant laimės 📍Ispanija 🇪🇸 🌴 Proto ir kūno sveikata 💪🏻🧠 DOVANA TAU AUDIOKNYGA 🎁 Spausk nuorodą www.vadimaszizas.lt

Palikau Lietuvą beieškant laimės 📍Ispanija 🇪🇸 🌴 Proto ir kūno sveikata 💪🏻🧠 DOVANA TAU AUDIOKNYGA 🎁 Spausk nuorodą www.vadimaszizas.lt